> PRACA > Kraków

Specjalista ds. Kadr i Płac w Kraków, Małopolskie sprżedam

Zakres obowiązków: Bieżąca obsługa kadrowa pracowników Obsługa programu TETA Administracja personalna (nawiązanie, rozwiązanie stosunku pracy) Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych Prowadzenie dokumentacji pracowniczej Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik Sporządzanie deklaracji do US, GUS, ZUS Kompleksowe rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac Przygotowywanie dla pracowników zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu Od kandydatów oczekujemy: Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i tematyki ubezpieczeń społecznych Znajomości programu TETA - mile widziane Mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudniania pracowników niepełnosprawnych Dobrej znajomość pakietu MS Office Dobrej organizacji pracy i zaangażowania Umiejętności pracy w zespole Doświadczenie przy zatrudnianiu cudzoziemców będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji Doskonałe warunki i atmosferę pracy Możliwość rozwoju zawodowego Dobrej jakości narzędzia pracy Prywatną opiekę medyczną

Detale ogłoszenia: Specjalista ds. Kadr i Płac
Sprzedawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków